SZCZEPIONKA MWójt Gminy Brzeźnica informuje, że NZOZ Kossowa od dnia 15.01.2021 r. rozpoczyna zapisy Pacjentów na szczepienie przeciw Covid-19 według poniższych zasad:

 

 

 

 

A 2021 MZwiązek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie aktywizacyjnym „AKTYWNI I SAMODZIELNI NA RYNKU PRACY”. Projekt jest realizowany od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2022 na terenie następujących powiatów: olkuskiego, wadowickiego, suskiego, chrzanowskiego, limanowskiego, tatrzańskiego, oświęcimskiego, brzeskiego, wielickiego, proszowickiego.

 

 

 

BUSWójt Gminy Brzeźnica informuje, że od dnia 11 stycznia br. uruchomione zostały nowe kursy na trasie Łączany - Brzeźnica przez Chrząstowice według poniższego rozkładu jazdy. Linia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku przez operatora firmę Globus Marzena Szczurek.

 

 

 

 

WOSP 2021 M

Z powodu wprowadzenia przez rząd nowych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa Fundacja WOŚP przesunęła termin 29 Finału WOŚP na ostatnią niedzielę stycznia, czyli 31 stycznia.

 

 

 

 

D PC R MRodzina prowadząca gospodarstwo rolne, w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 18-ego roku życia może ubiegać się od dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego do kwoty 1 500 zł.