SA mTradycją stało się, że w Gminie Brzeźnica przed świętami Bożego Narodzenia organizowana jest pomoc najuboższym nazwana Świąteczną Akcją.

 

 

 

 

 „Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym,

Tylko na pomaganiu, współczuciu i obdarowywaniu innych

bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego,

że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło”.

 

 

Już siódmy raz wszystkie szkoły z terenu naszej gminy oraz zaprzyjaźniona Szkoła Społeczna nr 1 z Krakowa włączyły się w Akcję udowadniając w myśl tegorocznej sentencji, że bycie dobrym to pomaganie i obdarowywanie innych, które może uszczęśliwić obdarowanych i obdarowujących.

Dzięki ofiarności rodzin dzieci uczęszczających do tych szkół, olbrzymiemu zaangażowaniu nauczycieli, pedagogów i psychologów, potrzebujący z naszej Gminy mogli radośnie, szczęśliwie i obficie spędzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. W tym roku pomocą objęliśmy aż 45 potrzebujących rodzin, sprawiając DUŻĄ (z powodu rozmiarów) niespodziankę i radość.

 

Wszystkim, którzy zaangażowali się w Świąteczną Akcję


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY