WOJT MZapraszam do zapoznania się z zawartością nowego serwisu internetowego Gminy Brzeźnica. Postaraliśmy się umieścić w nim informacje dotyczące położenia, walorów turystycznych oraz historii gminy. Znajdą tu Państwo również informacje na temat Rady Gminy, Urzędu, inwestycji prowadzonych przez Gminę oraz najważniejszych wydarzeń.

 

 

 

Zmieniliśmy nie tylko jej wygląd, ale i zawartość. Wszystko po to, by była ona czytelna i przede wszystkim praktyczna. Ze strony internetowej można swobodnie korzystać zarówno na komputerze, jak i laptopie, smartfonie, czy iPadzie. Dopasowuje się ona automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana.


Została również stworzona zgodnie ze standardami W3C oraz WCAG2.0 w oparciu o mechanizmy ułatwiające osobom niepełnosprawnym dostęp do publikowanych treści.

W zakładce „Poradnik interesanta” umieściliśmy dane kontaktowe do poszczególnych stanowisk pracy oraz informacje dotyczące załatwienia najważniejszych spraw w urzędzie, m.in. podatków i opłat lokalnych, spraw meldunkowych, dowodów osobistych, wycinki drzew, działalności gospodarczej czy gospodarki odpadami. Dla Państwa wygody, dostępne są tam formularze do pobrania.


To tylko nieliczne przykłady zawartości naszej nowej strony. Informacje będą na bieżąco uzupełnianie. Zachęcamy do przyjrzenia jej się z bliska. Prosimy o sugestie i uwagi. Można je przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wójt Gminy

Bogusław Antos